Kontakt

Zarząd

Tobias Reinecke
Wiceprezes Zarządu

Anna Kowalska
Wiceprezes Zarządu

tel.  + 48 91 47 13 756

Sekretariat

ATR Agrohandel Sp. z o.o.
ul. Usługowa 6
73-110 Stargard
NIP: 851-20-37-186

Joela Wimuńć
tel. + 48 91 47 13 756
fax + 48 91 47 13 755
E-Mail: info@atr-agrohandel.pl

Sylwia Opszała – Sucholas
Asystentka Zarządu
tel. + 48 91 47 13 790
tel.kom. + 48 600 163 372
E-Mail: sylwia.opszala-sucholas@atr-agrohandel.pl

Dział zbóż - handel

Florian Rasche
Kierownik Działu Zbóż
tel. + 48 91 47 13 757
tel.kom. + 49 163 287 0149
E-Mail: florian.rasche@atr-agrohandel.pl

Paweł Salawa
Menadżer ds. Zakupu Płodów Rolnych
tel. + 48 91 47 13 772
tel.kom. + 48 668 870 062
E-Mail: pawel.salawa@atr-agrohandel.pl

Piotr Kieszek
Handlowiec ds. Obrotu Płodami Rolnymi
tel. + 48 91 47 13 775
tel.kom. + 48 696 461 372
E-Mail: piotr.kieszek@atr-agrohandel.pl

Tomasz Szałański
Handlowiec ds. Obrotu Płodami Rolnymi
tel. + 48 91 47 13 798
tel.kom. + 48 602 259 507
E-Mail: tomasz.szalanski@atr-agrohandel.pl

Dział zbóż - realizacja kontraktów

Marcin Grzęda
Koordynator Specjalistów ds. Realizacji Kontraktów
tel. + 48 91 47 13 771
tel.kom. + 48 728 994 103
E-Mail: marcin.grzeda@atr-agrohandel.pl

Magdalena Baszak
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tel. + 48 91 47 13 763
tel. kom. + 48 728 994 106
E-Mail: magdalena.baszak@atr-agrohandel.pl

Agata Wraga
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tel. + 48 91 47 13 774
tel.kom. + 48 668 870 078
E-Mail: agata.wraga@atr-agrohandel.pl

Andrzej Łysoń
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tel. + 48 91 47 13 759
tel.kom. + 48 784 979 480
E-Mail: andrzej.lyson@atr-agrohandel.pl

Krzysztof Podkański
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tel. + 48 91 47 13 761
tel.kom. + 48 728 994 109
E-Mail: krzysztof.podkanski@atr-agrohandel.pl

Dział handlowy - nawozy

Jacek Antończak
Kierownik Działu Nawozy/ Menadżer Produktu
tel. + 48 91 47 13 778
tel.kom. + 48 668 870 087
E-Mail: jacek.antończak@atr-agrohandel.pl

Anna Krysiak
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tel. + 48 91 47 13 792
tel.kom. 602 260 264
E-Mail: anna.krysiak@atr-agrohandel.pl

Michał Skórczyński
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tel. + 48 91 47 13 764
tel.kom. 696 468 376
E-Mail: michal.skorczynski@atr-agrohandel.pl

Natalia Maślak
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tel. + 48 91 47 13 797
tel.kom. + 48 602 262 499
E-Mail: natalia.maslak@atr-agrohandel.pl

Kamila Widnicka
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tel. + 48 91 47 13 792
tel.kom. + 48 668 870 099
E-Mail: kamila.widnicka@atr-agrohandel.pl

Dział handlowy - nasiona i ŚOR

Mariusz Żądłowski
Szef Sprzedaży
tel. + 48 91 47 13 762
tel.kom. + 48 668 870 088
E-Mail: mariusz.zadlowski@atr-agrohandel.pl

Dział handlowy - ŚOR

Agnieszka Weryk – Marólewska
Koordynator Działu ŚOR i NASION
tel. + 48 91 47 13 793
tel.kom. + 48 728 994 104
E-Mail: agnieszka.werykmarolewska@atr-agrohandel.pl

Kinga Samson
Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia w ŚOR
tel. + 48 91 47 13 710
tel.kom. + 48 784 978 082
E-Mail: kinga.samson@atr-agrohandel.pl

Dział handlowy - nasiona

Marta Jankowska
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tel. + 48 91 47 13 710
tel.kom. + 48 696 468 509
E-Mail: marta.jankowska@atr-agrohandel.pl

Ewa Tabor
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tel. + 48 91 47 13 791
tel.kom. + 48 728 406 903
E-Mail: ewa.tabor@atr-agrohandel.pl

Dział doradztwa agronomicznego

Barbara Amroży
Koordynator Doradców Agronomicznych
tel. + 48 91 47 13 794
tel.kom. + 48 602 257 917
E-Mail: barbara.amrozy@atr-agrohandel.pl

Maciej Kobus
Doradca Agronomiczny
tel. + 48 91 47 13 794
tel.kom. + 48 668 254 363
E-Mail: maciej.kobus@atr-agrohandel.pl

Dział dyspozycji

Izabela Bartkowiak
Kierownik Działu Dyspozycji
tel. + 48 91 47 13 712
tel.kom. + 48 606 323 222
E-Mail: izabela.bartkowiak@atr-agrohandel.pl

Paweł Grembowski
Dysponent
tel. + 48 91 47 13 702
tel.kom. + 48 602 265 467
E-Mail: pawel.grembowski@atr-agrohandel.pl

Marcin Suchy
Dysponent
tel. + 48 91 47 13 702
tel.kom. + 48 728 994 101
E-Mail: marcin.suchy@atr-agrohandel.pl

Dział zabezpieczeń kredytu kupieckiego i windykacji

Wiesława Kalkowska
Pełnomocnik Zarządu ds. Kredytu Kupieckiego i Windykacji
Kierownik Działu
tel. + 48 91 4713 783
tel.kom. + 48 668 014 217
e-mail: wieslawa.kalkowska@atr-agrohandel.pl

Marzena Kołatkiewicz
Specjalista ds. Zabezpieczeń Kredytu Kupieckiego i Windykacji
tel. + 48 91 4713 796
tel.kom. + 48 602 264 082
e-mail: marzena.kolatkiewicz@atr-agrohandel.pl

Renata Kałużna
tel. kom. + 48 696 468 374
renata.kaluzna@atr-agrohandel.pl

Joanna Walunszek
tel. + 48 91 4713 769
tel.kom. + 48 696 464 873
joanna.walunszek@atr-agrohandel.pl

Dział utrzymania ruchu, spraw technicznych i administracji

Katarzyna Michalska
Specjalista ds. Administracji
tel. + 48 91 47 13 758
tel.kom. + 48 602 320 310
E-Mail: katarzyna.michalska@atr-agrohandel.pl

Dział rozliczeń i szkoleń PA

Katarzyna Różańska
Kierownik Działu Rozliczeń i Szkoleń PA
tel. + 48 91 47 13 785
tel.kom. + 48 608 684 094
E-Mail: katarzyna.rozanska@atr-agrohandel.pl

Bogusława Czurak
Specjalista ds. Rozliczeń
tel. + 48 91 47 13 785
E-Mail: boguslawa.czurak@atr-agrohandel.pl

Elżbieta Filipiak
Specjalista ds. Rozliczeń
tel. + 48 91 47 13 770
tel.kom. + 48 784 981 546
E-Mail: elzbieta.filipiak@atr-agrohandel.pl

Małgorzata Marjuszyc
Specjalista ds. Rozliczeń
tel. + 48 91 47 13 770
tel.kom. 602 307 020
E-Mail: malgorzata.marjuszyc@atr-agrohandel.pl

Małgorzata Nierod
Specjalista ds. Rozliczeń
tel. + 48 91 47 13 795
E-Mail: malgorzata.nierod@atr-agrohandel.pl

Dział księgowości

Małgorzata Pasikiewicz
Główna Księgowa
tel. +48 91 47 13 776
tel.kom. + 48 668 870 066
E-Mail: malgorzata.pasikiewicz@atr-agrohandel.pl

Grażyna Cybulska
Samodzielna Księgowa
tel. + 48 91 47 13 781
tel.kom. + 48 784 980 261

Jolanta Piotrowska
Samodzielna Księgowa
tel. + 48 91 47 13 786
tel.kom. + 48 668 026 920
E-Mail: jolanta.piotrowska@atr-agrohandel.pl

Monika Laser
Samodzielna Księgowa
tel. + 48 91 47 13 780
E-Mail: monika.laser@atr-agrohandel.pl

Katarzyna Kulik
Samodzielna Księgowa
tel. +48 91 4713756 wew. 410
E-mail: katarzyna.kulik@atr-agrohandel.pl

Monika Koniak
Samodzielna Księgowa
tel. +48 91 4713704
E-mail: monika.koniak@atr-agrohandel.pl

Dział personalny

Katarzyna Liszka
Specjalista ds. personalnych
tel. + 48 91 4713767
tel. kom. + 48 668 870 061
E-mail: katarzyna.liszka@atr-agrohandel.pl

Marketing

Monika Wrzosek
Specjalista ds. Marketingu
tel. + 48 91 47 13 709
tel.kom. + 48 696 468 553
E-Mail: monika.wrzosek@atr-agrohandel.pl

Kontroling

Beata Krej
Specjalista ds. Kontrolingu
tel. + 48 91 47 13 782
tel.kom. + 48 696 468 501
E-Mail: beata.krej@atr-agrohandel.pl

Robert Krzysztoszek
Analityk/Informatyk
tel. + 48 91 47 13 705
tel.kom. + 48 602 263 586
E-Mail: robert.krzysztoszek@atr-agrohandel.pl