Korzystaj
z doradztwa

Doradzanie rolnikom w wyborze najlepszych dla nich rozwiązań agronomicznych zawsze było naszym priorytetem. Dlatego od ponad 20 lat dbamy, by nasi przedstawiciele handlowi i doradcy agronomiczni posiadali głęboką znajomość agronomii i agrotechniki roślin rolniczych. Bezpłatne doradztwo to integralna część obsługi każdego naszego klienta.

Poletka demonstracyjne

Firma ATR Agrohandel od wielu lat prowadzi w różnych lokalizacjach poletka demonstracyjne. Poletka zlokalizowane są w specjalnie wybranych miejscach, tak aby różniły się one między sobą pod względem warunków klimatycznych i glebowych. Umożliwia to zebranie informacji na temat rozwoju i plonowania odmian roślin znajdujących się w ofercie handlowej ATR Agrohandel.

Wśród zbóż na poletkach demonstracyjnych prezentowane są odmiany pszenicy ozimej, pszenżyta ozimego, żyta i jęczmienia ozimego. Kolekcja rzepaku ozimego obejmuje kilkanaście odmian liniowych i mieszańcowych. Na poletkach demonstracyjnych znajdują się również odmiany roślin motylkowych - łubin, groch i bobik.

Rozmieszczenie poletek demonstracyjnych na całym obszarze działania firmy umożliwia wymianę cennych informacji na spotkaniach z klientami, w ramach corocznie organizowanych przez ATR Agrohandel Dni Pól. Poletka ATR Agrohandel znajdują się w następujących lokalizacjach: Lipnik (k. Stargardu), Karzniczka (k. Słupska), Chrząstowo (k. Nakła nad Notecią), Gorzyń k. Międzychodu, Zybiszów k. Wrocławia.

Kontakt do doradców

Maciej Kobus
Doradca Agronomiczny
tel. + 48 91 47 13 794
tel.kom. + 48 668 254 363
E-Mail: maciej.kobus@atr-agrohandel.pl

Aktualności Agronomiczne

Dla rolników, którzy chcą wiedzieć więcej Najświeższe informacje o nowościach agronomicznych w naszej ofercie.

Siew rzepaku
Właściwy dobór nawozu wapniowego do potrzeb wapniowania