Dlaczego my?

Jeżeli zależy Państwu na maksymalizacji zysków z uprawy roślin - to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Doradzimy Państwu wybór optymalnych rozwiązań agrotechnicznych, dostarczymy środki ochrony roślin, nawozy i materiał siewny renomowanych firm oraz kupimy w konkurencyjnych cenach płody rolne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, kiedy będą nas Państwo potrzebować.

Dlaczego wybrać ATR Agrohandel?

Niewiele firm działa w branży tak długo, jak my.

Założyliśmy naszą firmę w roku 1996 w województwie zachodniopomorskim. Obecnie obsługujemy producentow rolnych na terenie ośmiu województw. Oprócz centrali firmy w Stargardzie mamy oddziały w Wierzchowie w województwie pomorskim, w Nojewie w województwie wielkopolskim oraz w Legnicy w województwie dolnośląskim. Nasza lokalizacja.

Znamy się na uprawie roślin, służymy Państwu profesjonalnym doradztwem naszych specjalistów agronomicznych.

Korzystamy z wiedzy i bogatego doświadczenia naszej spółki matki – firmy ATR Landhandel GmbH i Co.KG z siedzibą w Ratzeburgu, która ma wiodącą pozycję w sprzedaży środków do produkcji rolnej, obrocie płodami rolnymi oraz produkcji pasz na rynku niemieckim i duńskim.

Nasi dostawcy to renomowane firmy, którym można zaufać.

Pracujemy wyłącznie z firmami, które produkują wysokiej jakości nawozy, środki ochrony roślin oraz nasiona siewne.

Wszechstronna, kompleksowa oferta.

Śledzimy na bieżąco światowe doświadczenia i nowe trendy w stosowaniu nawozów i środków ochrony roślin oraz dbamy o to, aby zawsze mieć w ofercie najskuteczniejsze rozwiązania agrotechniczne. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty, które posiadamy na wyłączność.