Ogłoszenia

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Przedstawiciel handlowy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce wykonywania pracy:

kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie

Zakres zadań:

  • Pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Sprzedaż produktów firmy
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży rolniczej – warunek konieczny
  • Wykształcenie związane z rolnictwem – mile widziane
  • Umiejętności budowania relacji biznesowych
  • Znajomość branży
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych  wyników pracy, niezbędne narzędzia pracy, pakiety szkoleń, pracę w stabilnym, dobrze zorganizowanym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: info@atr-agrohandel.pl

tel. 91/ 47 13 756

Magazynier

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:

  • wydawanie i przyjmowanie towarów konfekcjonowanych i luzem
  • prowadzenie gospodarki  magazynowej w systemie komputerowym
  • weryfikacja towaru pod względem zgodności z dokumentami  przewozowymi (ilości, jakości, nr partii  i terminu przydatności)
  • przeładunki towaru
  • konfekcjonowanie towaru
  • obsługa sprzętu magazynowego
  • obsługa suszarni do zbóż

 Wymagania:

  • uprawnienia na obsługę wózka widłowego
  • uprawnienia na obsługę ładowarki
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • niekaralność

73-110 Stargard, ul. Podmiejska 1

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikację wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać drogą mailową na adres: info@atr-agrohandel.pl